Versenyeredmények 2019/2020.

OKTV döntősök

Korábbi tanévek versenyeredményei

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny dunántúli régiójában
9. évfolyamon
2. Benda Eszter 9.A Csúzyné Harasztosi Julianna
Engler Csilla 9.A
Gunics Nóra 9.A
Szeidemann Márton 9.D Czina Lászlóné
14.
Kullai Lilla 9.A Csúzyné Harasztosi Julianna
Zahorán Emese 9.A
Závori Emília Panka 9.A
10. évfolyamon
7. Fekets Anna 10.D Csúzyné Harasztosi Julianna
Kajfis Kíra 10.D
Kondor Zsófia 10.D
Tóth Kincső Eszter 10.D
11. Jakabovics Boldizsár 10.D
Koch Balázs 10.D
Tasnádi Márton 10.D
Varga Dániel 10.D
A dunántúli régió tanári fődíját Csúzyné Harasztosi Julianna tanárnő kapta.

 

A megyei kollégiumi szavalóverseny
2. Bagi Attila János 11. B Zámbó Magdolna

 

e-Hód
informatikai és számítógép-készség verseny

4. Varga Dániel 10.D Laposa Judit
8. Sárkány Aba Farkas 9.A Major-Rochlitz Ágnes

 

 

Arany János Tehetséggondozó Program
német nyelvi versenye
6. Lestár Anett 12. B Karch Ildikó
7. Vass Kitti 11. B Csábiné Gazdag Elvira
Arany János Tehetséggondozó Program
angol nyelvi versenye
13. Gerlecz Gábor József 11. B Holdampfné Sándor Kinga, Tóth Gáborné

 

 

40. Öveges József Emlékverseny
fizika tantárgyból  
3. Lévai Dominik Márk 9. D dr. Szeidemann Ákos
   

 

Az iskolai szavalóverseny eredménye
1. Hordós Kíra 10. A
2. Varga Levente 9. E
3. Ollé Emese 11. E
  Pacskó Csaba 9. E

 

 

Az iskolai helyesírási verseny végeredménye
1. Takács Tímea 10. A
2. Gunics Nóra 9. A
3. Gálos Luca 10. A
A megyei helyesírási versenyen iskolánkat
az első két helyezett képviseli.

 

Az „Édes anyanyelvünk” nyelvhasználati verseny országos döntőjén
Varga Ágnes és Lőrincz Álmos 12. A osztályos tanulók teljesítményét Sátoraljaújhely város emlékplakettjével díjazták és
Lőrincz Álmos a zsűri különdíját kapta,
felkészítő tanáruk Szabó Andrea.

Az Izsák Imre Gyula komplex természettudományi versenyen
fizika tantárgyból

2. helyezést ért el Kadlecsik Ádám 12. A és
8. helyezést ért el Andai Roland 11. A osztályos tanuló,
felkészítő tanáraik Magyar Csabáné és dr. Szeidemann Ákos.

A mosonmagyaróvári Piarista Gimnázium
Középkori mondák mondaíró pályázatán
1. helyezett lett Pacskó Csaba 9. E és
különdíjjal jutalmazták Varga Levente 9. E osztályos tanulót.

A gimnázium 4x1500m-es váltófutó csapata az Országos Diákolimpián
11. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Hidvégi Hunor 9. C, Halmi Csongor 10. A, Ballabás Ábel 9. E, Bereczki Péter 10. A, felkészítő tanár: Kovács András.

 

Matatatúra

1-2. helyezett holtversenyben a következő két csapat:   3. helyezett:  
Engler Csilla 9. A   Széles Adrienn 10. D   Kondor Zsófia 10. D
Koch Balázs

10. D

  Süveg Eszter 10. D   Skrován Lilla 10. D
Tóth Kincső 10. D   Krüzsely Csenge 10. D   Fekets Anna 10. D
      Belecz Léda 10. D   Kajfis Kira 10. D

 

Tortás tesztek

1. helyezett: Varga Dániel 10. D

2. helyezett: Illés Levente 11. A

3. helyezett: Hegedüs Péter 12. A

A Young Physicists' Tournament verseny nemzetközi döntőjében a Magyarországot képviselő csapat bronz érmet szerzett, a csapat tagja volt
Kadlecsik Ádám, 11. A osztályos tanuló,
tanárai: dr. Szeidemann Ákos és Magyar Csabáné.

 

A III. Nemzetközi Kémiai Tornán a Hungarian Team Green bronzérmes lett.
A csapat tagja volt Kovács Gergő 11. A osztály,
tanára Magyar Csabáné.

 

2018/2019.

 

Az OKTV döntő
Spanyol nyelv tantárgyból tanára
15. Jenei Lilla 12. C Kisék Ágnes
Fizika tantárgyból tanára
21. Sándli Lóránt Noé 11. D dr. Szeidemann Ákos
Földrajz tantárgyból tanára
26. Bodó Patrik 11. E Csábiné Gazdag Elvira
Német nyelv tantárgyból tanára
29. Takács Judit 12. A Tóth Gáborné
Angol nyelv tantárgyból tanára
33. Schleier Vera Izabella 12. A Tóth Gáborné,
Mesterné Somogyi Gabriella

 

WRO LEGO Robot verseny regionális fordulója 
6. Németh Márton 9. D Takács József
Tasnádi Márton 9. D
Mátyás Dominik 9. D

 

 

Ugrókötél Diákolimpia országos döntő
1. Fogel Zsófi Júlia 10. D
     
Párbajtőr Diákolimpia országos döntő
3. Halmi Csongor 9. A
6. Varga Luca 10. D

 

 

Strandröplabda diákolimpia országos döntő
2. Szabó Lilla Adrienn 10. C Gubicza István,
egyesületi felkészítés
Zhorela Zsuzsanna 10. C
Atlétika diákolimpia országos döntő
3000 m
6. Bereczki Péter 9. A Kovács András
1500 m
13. Bereczki Péter 9. A
Tájfutás diákolimpia országos döntő
16. Hegedüs Péter 11. A Szurcsik István,
Antretter Adrienn, egyesületi felkészítés
24. Besenyei Gábor 11. C
32. Gosztonyi Bence 11. C
39. Skrován Lilla 9. D
Sárkányhajó verseny regionális döntő
1. Borbély Lilla 11. C Antretter Adrienn
Dulovecz Botond 11. C
Majnár József Balázs 11. C
Besenyei Gábor 11. C
Fülöp László 11. C
Gyurász Martin 11. C
Pogrányi Zsolt 11. C
Osvald Gergő 11. C
Szilágyvári Barbara 11. C
Rozman Péter 11. C
Kálvári Attila 11. C
Dallos Evelin Inez 11. C

 

Hebe országos időutazó levelező verseny
11. Fehér Virág 9. B Kadlecsikné
Stockbauer Csilla
  Nagy Tünde 9. B
  Trexler Sára 9. B
12. Misik Melodi 9. B
  Schuszter Vivien 9. B
  Szabó Nikolett 9. B  
14. Borsos Lizett 9. B  
  Magyar Vanessza Luca 9. B  
  Vida Valentina Klarissza 9. B  

 

ELC országos angol nyelvi verseny
Saturn kategória    
2. Schleier Vera Izabella 12. A Tóth Gáborné,
Mesterné Somogyi Gabriella
Jupiter kategória
      Nagyné Sóvágó Anna,
Mesterné Somogyi Gabriella
8. Gálos Luca 9. A
     

 

Arany János Tehetséggondozó Program
Iskoláinak Matematika Versenye
5. Boros Ildikó 11. B Ádámné Dúcz Vilma
11. Mező Petra 11. B
13. Oláh Katinka 11. B Tóth Rita Anikó
14. Drozdik Anett 12. B
19. Szarka Milán 9. B Barna Katalin

 

„Édes anyanyelvünk” országos nyelvhasználati verseny
megyei forduló
1. Lőrincz Álmos Norbert 11. A Szabó Andrea
2. Varga Ágnes 11. A

 

Savaria országos történelem
verseny döntőjében
3. Takács Tímea 9. A Nagyné Sóvágó Anna

 

A „Szép Magyar Beszéd” verseny országos döntőjében
az Anyanyelvápolók Szövetségének különdíját kapták

  Szladik Míra 12. E Csúzyné Harasztosi Julianna
  Kürti Benedek 11. A Szabó Andrea

 

Kenguru nemzetközi matematikaverseny
országos eredménye
9. előkészítő évfolyam    
4. Engler Csilla 9. KNY Almádyné Orova Edit

 

A Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny döntőjében
15. helyezést ért el Gombási Róbert Krisztián 9. D osztályos tanuló.

 

Az Országos Szilárd Leó Fizikaverseny döntőjében
16. helyezést ért el Sándli Lóránt Noé, 11. D,
felkészítő tanára dr. Szeidemann Ákos.

 

A Mobilis Természettudományos Élményközpont
Kísérletbazár rendezvényén gimnáziumunk csapat 2. helyezést ért el.

 

Torna A kategória leány
Diákolimpia Országos Döntő
10. Háhn Melissza 10. E Antretter Adrienn
Horváth Fanni 12. B
Mázló Evelin 11. B
Bányóczki Virág 11. D
Horváth Flóra 11. E

 

 

Arany János Tehetséggondozó Program
informatika versenye
15. Ungár Ákos 10. B

Laposa Judit

Ilyés Bertalan 10. B
22. Sebján Márk 10. B
Marlok Tamás 10. B
Legjobb prezentáció
Ungár Ákos 10. B

 

A Young Physicists' Tournament verseny Magyarországot képviselő csapatába került
Kadlecsik Ádám, 11. A osztályos tanuló,
felkészítő tanárai: dr. Szeidemann Ákos és Magyar Csabáné.

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny
országos döntő
9. évfolyam
31. Varga Dániel 9. D Krisztin-Németh Andrea

 

XV. Diákbiológus és – Környezetvédő Nap
Általános biológia kategóriában  
2. helyezett Czettisch Petra 10. D Barsi Éva
Jankyné Jurecska Mária
Környezetvédelem kategória  
3. helyezett Szabó Lili 10. C Jankyné Jurecska Mária
Neumayer Maja Réka 10. C
A zsűri különdíját nyerte:
Budai Krisztina 9. B Hűvös-Récsi Annamária

 

Haditorna verseny országos döntőn
iskolánk csapata III. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Majnár József Balázs, Huszárovics Márk, Fülöp László, Gyurász Martin 11. C osztályos tanulók.
Felkészítő tanáruk: Antretter Adrienn.

 

Úszás diákolimpia országos döntő A kategória

200 m gyors   egyesületi felkészítés
8. Takács Fábió 9. C
100 m pillangó  
9. Takács Fábió 9. C

 

Mezeifutó országos diákolimpia
VI. kcs.lányok:
7. Molnár Anna 10. A
Kocsis Zsófia 11. A
Jenei Lilla 12. C
Kalydy Nikolett 11. A
Prohászka Eszter Petra 11. A
 
VI. kcs.fiúk:
13. Havranszki Levente 12. C
Sarus Balázs 12. D
Gajda Károly 10. B
Lukács Soma 11. E
 
V. kcs.lányok:
17. Karsai Bernadett 10. D
Pintér Rebeka 11. E
Gottwald Hanna 9. C
Szi-Benedek Boglárka 10. D
Varga Luca 10. D
 
V. kcs.fiúk:
20. Bereczki Péter 9. A
Bozori Péter 9. KNY
Halmi Csongor 9. A
Andai Roland 10. A
Bogár Tibor Gergő 9. C
 
Tanárok: Antretter Adrienn,
Gubicza István, Kovács András, Szurcsik István

 

Két tanítási nyelvű gimnáziumok regionális versenye
Angol nyelv
3. Kullai Lilla 9. KNY Romankovics Mirtill, Horváth Krisztián
5. Svoren Anna Zsófia 9. KNY
5. Tóth Árpád 9. KNY

 

Kenguru nemzetközi matematikaverseny
megyei eredménye
9. előkészítő évfolyam    
1. Engler Csilla 9. KNY Almádyné Orova Edit
2. Sárkány Aba Farkas 9. KNY Tóth Zsuzsanna
5. Staudt Zétény 9. KNY
6. Marton Balázs 9. KNY
9. évfolyam    
2. Bilszky Márk 9. D Krisztin-Németh Andrea
3. Koch Balázs 9. D
5. Varga Dániel 9. D
6. Tasnádi Márton 9. D
10. évfolyam    
2. Veisz Andor 10. D Tóth Zsuzsanna
3. Pernyész Boglárka 10. A Almádyné Orova Edit
4. Ölveczki Máté 10. D Tóth Zsuzsanna
6. Andai Roland 10. A Németh Sarolta
11. évfolyam    
1. Hegedüs Péter 11. A Ádámné Dúcz Vilma
2. Koronczi István Szabolcs 11. A Tóth Rita Anikó
12. évfolyam    
1. Paulik Panna 12. D Almádyné Orova Edit
3. Maloveczky Gyula 12. D
Engler Csilla, 9. KNY, részt vesz az országos eredményhirdetésen.

 

Országos Egyéni Diák Sakkolimpiai Bajnokság
amatőr kategória L6 korcsoport

1. helyezett Bányóczki Virág 11. D  

 

Irinyi János országos kémiaverseny döntő
9. évfolyam    
36. Máth Panna Zsuzsanna 9. A Magyar Csabáné
10. évfolyam A kategória    
28. Kovács Gergő 10. A Magyar Csabáné
10. évfolyam B kategória    
19. Pőcze Petra 10. C Magyar Csabáné
26. Czettisch Kinga 10. C

 

Mikola Sándor országos középiskolai
tehetségkutató fizikaverseny
megyei fordulójába jutott
  9. évfolyam
1. Bilszky Márk 9. D dr. Szeidemann Ákos
3. Nagy Balázs 9. A
4. Tasnádi Márton 9. D
  10. évfolyam    
1. Andai Roland 10. A Magyar Csabáné
3. Czettisch Petra 10. D Ádám Árpád
4. Bán András 10. A Magyar Csabáné
5. Ölveczki Máté 10. D Ádám Árpád

 

Arany János Tehetséggondozó Program
német nyelvi versenye
7. Lestár Anett 11. B Karch Ildikó
8. Varga Judit 11. B Karch Ildikó
Arany János Tehetséggondozó Program
angol nyelvi versenye
13. Kemele Boglárka 11. B Romnakovics Mirtill

 

A National Instrument Hungary és az Eötvös Loránd Fizikai Társulat innovációs pályázatán
(myDAQ és LabVIEW) csapatunk 5-9. helyezett lett.
  Andai Roland 10. A felkészítő tanáruk: Magyar Csabáné
  Bán András 10. A  

 

A 26. Arany János Irodalmi verseny
döntőjébe jutott
  Zahorán Sára 10. A Zámbó Magdolna
  Varga Regina 10. E dr. Horváthné Lőrincz Mária

 

Megyei tájfutó diákolimpia
VI. korcsoport  
1. Hegedüs Péter 11. A
2. Gosztonyi Bence 11. C
3. Besenyei Gábor 11. C
V. korcsoport  
3. Skrován Lilla 9. D
Felkészítő tanár: Antretter Adrienn
Diákjaink az országos döntőbe jutottak.

 

Országos angol nyelvi civilizációs verseny
3. Siklósi Dominika 11. A Holdampfné Sándor Kinga
Bán Zsófia 11. A
Kürti Benedek 11. A

 

 

A Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott
Gombási Róbert Krisztián 9. D osztályos tanuló.

 

Sakk diákolimpia országos döntő csapatverseny

8. helyezett Bányóczki Virág 11. D  
Tóth Kincső Eszter 9. D  
Engler Csilla 9. KNY  

 

A Herba Medica verseny országos döntő
12. Czettisch Petra 10. D Jankyné Jurecska Mária, Barsi Éva

 

Arany János Tehetséggondozó Program
Országos Irodalmi Versenye országos döntőjébe jutott
  Nagy Tünde 9. B Farkas Valéria

 

Mezeifutó megyei diákolimpia
V. kcs. fiúk:
2. Bereczki Péter 9. A
4. Bozori Péter 9. KNY
13. Halmi Csongor 9. A
16. Andai Roland 10. A
20. Füstös Bálint 9. C
A csapat megyei bajnok, az országos döntőbe jutott.
V. kcs. lányok:
2. Karsai Bernadett 10. D
4. Pintér Rebeka 11. E
10. Gottwald Hanna 9. C
14. Szi-Benedek Boglárka 10. D
21. Varga Luca 10. D
A csapat megyei bajnok, az országos döntőbe jutott.
VI. kcs.fiúk:
4. Havranszki Levente 12. C
6. Sarus Balázs 12. D
9. Gajda Károly 10. B
23. Bagi Attila János 10. B
A csapat megyei bajnok, az országos döntőbe jutott.
VI. kcs.lányok:
1. Molnár Anna 10. A
10. Kocsis Zsófia 11. A
11. Varga Judit 11. B
12. Kalydy Nikolett 11. A
15. Prohászka Eszter Petra 11. A
A csapat megyei bajnok, az országos döntőbe jutott.
Felkészítő tanárok: Antretter Adrienn,
Gubicza István, Kovács András, Szurcsik István

 

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny
iskolai forduló
1. Varga Ágnes 11. A
  Lőrincz Álmos Norbert 11. A
2. Engler Csilla 9. KNY
Gunics Nóra 9. KNY
3. Varga Máté 9. C
4. Fekets Anna 9. D
5. Tasnádi Márton 9. D
Varga Dániel 9. D
6. Jakabovics Boldizsár 9. D
A megyei Édes anyanyelvünk nyelvhasználati versenyen iskolánkat
az első két helyezett képviseli.

 

 

Az OKTV döntőjébe jutott
Földrajz tantárgyból tanára
  Bodó Patrik 11. E Csábiné Gazdag Elvira
Német nyelv tantárgyból tanára
  Takács Judit 12. A Tóth Gáborné
Spanyol nyelv tantárgyból tanára
  Jenei Lilla 12. C Kisék Ágnes
Angol nyelv tantárgyból tanára
  Schleier Vera Izabella 12. A Tóth Gáborné,
Mesterné Somogyi Gabriella
Fizika tantárgyból tanára
  Sándli Lóránt Noé 11. D dr. Szeidemann Ákos

 

Az Országos Szilárd Leó Fizikaverseny döntőjébe jutott Sándli Lóránt Noé, 11. D,
felkészítő tanára dr. Szeidemann Ákos.

 

A Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny
országos döntő
6. Budai Krisztina 9. B Pataki Zsuzsanna, Barna Katalin,
Dr. Szeidemann Ákos, Hűvös-Récsi Annamária

 

Úszás Diákolimpia Országos Döntő 4x50 m-es gyorsúszó váltó
15. Andai Roland 10. A testnevelő tanáruk: Szurcsik István, egyesületi felkészítés
  Bán András 10. A
  Sarus Balázs 12. D
  Horváth Bence 10. C

A XXII. Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencián III. helyezést ért el
Tamási Gergő és Raffael Fanni 12. B osztályos tanulók,
felkészítő tanáraik Barna Katalin és Kürthy Dóra.

A „Szép Magyar Beszéd” verseny megyei fordulóján
1. Szladik Míra 12. E Csúzyné Harasztosi Julianna
2. Kürti Benedek 11. A Szabó Andrea
Diákjaink bejutottak az országos döntőbe.

 

Savaria országos történelem
verseny megyei döntő
1. Takács Tímea 9. A Nagyné Sóvágó Anna
3. Zahorán Sára 10. A Volom Viktor
Takács Tímea az országos döntőbe jutott.

 

Mikola Sándor országos középiskolai
tehetségkutató fizikaverseny
megyei fordulójába jutott
9. évfolyam
Nagy Balázs 9. A dr. Szeidemann Ákos
Gombási Róbert Krisztián 9. D
Bilszky Márk 9. D
Tasnádi Márton 9. D
10. évfolyam
Andai Roland 10. A Magyar Csabáné
Czettisch Petra 10. D Ádám Árpád
Veisz Andor 10. D
Ölveczki Máté 10. D
Bán András 10. A Magyar Csabáné

 

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny
megyei döntő
9. évfolyam
1. Varga Dániel 9. D Krisztin-Németh Andrea
3. Gombási Róbert Krisztián 9. C Krisztin-Németh Andrea

1. helyezett csapat:

Varga Dániel, Gombási Róbert Krisztián, Koch Balázs (Krisztin-Németh Andrea)

10. évfolyam
3. Sibalin Anna 10. A Almádyné Orova Edit

1. helyezett csapat:

Sibalin Anna, Veisz Andor 10. D (Tóth Zsuzsanna), Andai Roland 10. A (Németh Sarolta)

11. évfolyam
1. Hegedüs Péter 11. A Krisztin-Németh Andrea, Ádámné Dúcz Vilma
3. Koronczi István Szabolcs 11. A Krisztin-Németh Andrea, Tóth Rita Anikó

1. helyezett csapat:

Hegedüs Péter, Koronczi István Szabolcs,
Ogonovszky Dániel László 11. D (Krisztin-Németh Andrea)

12. évfolyam
3. Schleier Vera Izabella 12. A Tóth Zsuzsanna

1. helyezett csapat:

Schleier Vera Izabella, Sárkány Ákos 12. A (Tóth Zsuzsanna, Tóth Rita Anikó),
Maloveczky Gyula 12. A (Almádyné Orova Edit),

A Közép-Dunántúli régióban iskolánk első helyezett lett, egy évig őrizhetjük a vándorkupát.

Varga Dániel 9. D osztályos tanuló, Krisztin-Németh Andrea taítványa, az országos döntőbe jutott.

 

Irinyi János országos kémiaverseny megyei döntő
9. évfolyam    
2. Máth Panna Zsuzsanna 9. A Magyar Csabáné
10. évfolyam    
1. Czettisch Kinga 10. C Magyar Csabáné
2. Pőcze Petra 10. C
3. Kovács Gergő 10. A
Diákjaink az országos döntőbe jutottak.

 

A Herba Medica verseny országos döntőjébe jutott
Czettisch Petra 10. D Jankyné Jurecska Mária, Barsi Éva

 

 

 

Az OKTV második fordulójába jutott
Spanyol nyelv tantárgyból tanára
Jenei Lilla 12. C Kisék Ágnes
Német nyelv tantárgyból tanára
Takács Judit 12. A Tóth Gáborné
Schleier Vera Izabella 12. A Karch Ildikó,
Kadlecsikné Stockbauer Csilla
Gerencsér Tímea 10. A Csábiné Gazdag Elvira
Biológia tantárgyból tanára
Bányóczki Virág 11. D Kisfaludy Béla
Villám Emese 12. A Lukácsné Zubor Zsuzsanna, Takács Katalin
Fizika tantárgyból tanára
Kadlecsik Ádám 11. A dr. Szeidemann Ákos, Magyar Csabáné
Sándli Lóránt Noé 11. D dr. Szeidemann Ákos
Kémia tantárgyból tanára
Csóka Máté 12. C Magyar Csabáné
Matematika tantárgyból tanára
Paulik Panna 12. D Almádyné Orova Edit
Kadlecsik Ádám 11. A Ádámné Dúcz Vilma, Krisztin-Németh Andrea
Angol nyelv tantárgyból tanára
Takács Judit 12. A Tóth Gáborné,
Mesterné Somogyi Gabriella,
Hannah Meeks
Schleier Vera Izabella 12. A
Földrajz tantárgyból tanára
Bodó Patrik 11. E Csábiné Gazdag Elvira

 

First LEGO League közép-európai döntő
ROBOGO-5VÖS csapat
robot design 5. helyezett
csapatmunka kategóriában 6. helyezett
robotjáték kategóriában 11. helyezett
Andai Roland 10. A
Gombási Róbert Krisztián 9. D
Kajfis Kíra 9. D
Mátyás Dominik 9. D
Németh Kristóf 9. D
Németh Márton 9. D
Skrován Lilla 9. D
Tasnádi Márton 9. D
Tóth Kincső Eszter 9. D
Bognár Balázs Vaszary János Általános Iskola
Felkészítők: Takács József és dr. Szeidemann Ákos

 

 

Implom József Kárpát-medencei
középiskolai helyesírási verseny
megyei döntő
2. Takács Judit 12. A Dr. Horváthné Lőrincz Mária
3. Takács Tímea 9. A Czina Lászlóné

 

Sakk diákolimpia megyei forduló csapatverseny

1. helyezett Bányóczki Virág 11. D  
Tóth Kincső Eszter 9. D  
Engler Csilla 9. KNY  

 

 

A Kazinczy-verseny iskolai fordulóján
1. Szladik Míra 12. E Csúzyné Harasztosi Julianna
2. Kürti Benedek 11. A Szabó Andrea
3. Koronczi István Szabolcs 11. A Szabó Andrea
A megyei Kazinczy-versenyen iskolánkat
az első két helyezett képviseli.

 

Cornides István Matematika–Fizika Emlékverseny
matematika
11. évfolyam
1. Prohászka Eszter Petra 11. A Ádámné Dúcz Vilma
összetett
9. évfolyam
5. Bilszky Márk 9. D Krisztin-Németh Andrea, dr. Szeidemann Ákos
10. évfolyam
5. Ölveczki Máté 10. D Tóth Zsuzsanna, Ádám Árpád
6. Czettisch Petra 10. D
11. évfolyam
3. Prohászka Eszter Petra 11. A Ádámné Dúcz Vilma, Krisztin-Németh Andrea
dr. Szeidemann Ákos,
Magyar Csabáné
4. Hegedüs Péter 11. A
fizika
10. évfolyam
3. Czettisch Petra 10. D Ádám Árpád

 

 

A Georgikon biológia verseny országos döntőjébe jutott Czettisch Kinga 10. C osztályos tanuló, Jankyné Jurecska Mária tanítványa.

 

A Young Physicists' Tournament verseny magyarországi válogatójának döntőjében
3. helyezést ért el Kadlecsik Ádám, 11. A osztályos tanuló,
felkészítő tanárai: dr. Szeidemann Ákos és Magyar Csabáné.

 

First LEGO League regionális forduló
összetett 1. helyezett
ROBOGO-5VÖS csapat
robot design 1. helyezett
kutatómunka kategória 1. helyezett
csapatmunka kategóriában 2. helyezett
robotjáték kategóriában 3. helyezett
Andai Roland 10. A
Gombási Róbert Krisztián 9. D
Kajfis Kíra 9. D
Mátyás Dominik 9. D
Németh Kristóf 9. D
Németh Márton 9. D
Skrován Lilla 9. D
Tasnádi Márton 9. D
Tóth Kincső Eszter 9. D
Bognár Balázs Vaszary János Általános Iskola
Felkészítők: Takács József és dr. Szeidemann Ákos

 

 

KONKOLY – THEGE MIKLÓS MATEMATIKAVERSENY
I. kategória    
1. Varga Dániel 9. D Krisztin-Németh Andrea
3. Takács Máté 9. A  
II. kategória    
1. Andai Roland 10. A Németh Sarolta
2. Darmstädter Ádám János 10. D Tóth Zsuzsanna
III. kategória    
3. Maloveczky Gyula 12. D Almádyné Orova Edit

 

Versíró cimborák
megyei versíró pályázaton
1. Székely Erik Attila 9. E
2. Stefanek Kinga 9. E
3. Gombkötő Vanessza 9. E
3. Hegedüs Eszter 11. C
különdíjat kapott Szabó Lilla Adrienn 10. C

 

A Young Physicists' Tournament verseny magyarországi válogatójának szóbeli döntőjébe jutott Kadlecsik Ádám, 11. A osztályos tanulónk, felkészítő tanárai dr. Szeidemann Ákos és Magyar Csabáné.

 

Az oroszlányi Hamvas Béla Gimnázium
Mikulás napi német nyelvi versenyén
1. helyezés ért el:
Gombkötő Vanessza 9. E Karch Ildikó,
Guth Richard
Komlósi Csenge
Ludvai Levente
Vörös Hanna

 

A Mentovich Ferenc
Természettudományi Verseny
országos döntőjébe jutott
Budai Krisztina 9. B Pataki Zsuzsanna, Barna Katalin

 

 

HÓDítsd meg a biteket 
nemzetközi informatikai verseny 
magyarországi fordulójában
Junior kategória
4. Pernyész György 10. D Hévizi Márta
9. Ölveczki Máté 10. D Hévizi Márta

 

Az iskolai szavalóverseny eredménye
1. Kürti Benedek 11. A
2. Szladik Míra 12. E
3. Bagi Attila János 10. B
4. Száraz-Nagy Anna 9. A
5. Hordós Kíra 9. A
 
A 26. Arany János Irodalmi verseny
iskolai fordulójában
1. Zahorán Sára 10. A
2. Varga Regina 10. E
3. Sándor Júlia 10. D
 
A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Pannónia körzetében díjazott csapatunk tagjai
Gunics Nóra 9. KNY
Engler Csilla 9. KNY
Auer Kornél 9. KNY
Tasnádi Márton 9. D

 

 

39. Öveges József Emlékverseny
Fizikából
9. évfolyam 6. Nagy Balázs, 9. A Dr. Szeidemann Ákos
7. Bilszky Márk 9. D Dr. Szeidemann Ákos
10. évfolyam 7. Andai Roland 10. A Magyar Csabáné
Matematikából
9. évfolyamon 8. Varga Dániel 9. D Krisztin-Németh Andrea
7. Andai Roland 10. A Németh Sarolta
Egyéni
10. évfolyam 8. Andai Roland 10. A

 

 

Az „Édes anyanyelvünk” nyelvhasználati verseny 2018. évi döntőjén
Lőrincz Álmos 11. A osztályos tanuló, tanára Szabó Andrea,
az Anyanyelvápolók Szövetségének különdíját kapta.

 

Angol háziverseny eredmények 2018/2019
9/1-10/2
1. Kenderesi Balázs 10. D
2. Argai Álmos 9. E
3. Sárfy Benedek 9. C
10/1-11/2
1. Molnár Márton 10. D
2. Szabó Lili 10. C
3. Nagy Balázs 10. D
11/1-12/2
1. Kemele Boglárka 11. B
2. Éberle Richárd 11. C
3. Iski Laura 11. B
12/1
1. Csóka Máté 12. C
2. Kiss Gergő 12. B
3. Móker Marcell 12. B
Kéttannyelvű tagozat
1. Schleier Vera Izabella 12. A
2. Pölöskei Dávid 12. A
3. Flaskár Anna Klaudia 10. A
Illés Levente László 10. A

 

 

Angol nyelvi fordítási verseny eredményei
A2 kategória:
1. Szabó Lili 10.C
2. Gerlecz Gábor 10.B
3. Hörömpöli Ádám 10.C
Süle Kata 10.E
Ungár Ákos 10.B
B1 kategória:
1. Mező Petra 11.B
2. Pethes Dzsenifer 12.D
3. Mázló Evelin 11.B
B2 kategória:
1. Flaskár Anna 10. A
2. Illés Levente 10. A
3. Sibalin Anna 10. A
C1 kategória:
1. Takács Judit 12.A
2. Schleier Izabella 12.A
3. Czuppon Benedek 11.A

 

 

Száraz-Nagy Anna 9. A osztályos tanuló
a Keresztény Értelmiségiek Szövetsége által szervezett megyei szavalóversenyen 2. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Czina Lászlóné.

Az iskolai helyesírási verseny végeredménye
1. Takács Judit 12. A
2. Takács Tímea 9. A
3. Gunics Nóra 9. KNY
4. Gálos Luca 9. A
5. Varga Dániel 9. D
6. Osváth Fruzsina 11. E
7. Zink Laura 11. A
8-10. Engler Csilla 9. KNY
Pap Orsolya 10. E
Vass Kitti 10. B
A megyei helyesírási versenyen iskolánkat
az első két helyezett képviseli.

 

Matatatúra
2. helyezett
Sibalin Anna
Illés Levente
Andai Roland
Takács Dorottya
3. helyezett
Pőcze Petra
Major Lili
Vörös Noémi
Hörömpöli Ádám

 

 

 

 

   
 

Felelős szerkesztő: Barsi Éva igazgató             Szerkesztő: Major-Rochlitz Ágnes