Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntősei Versenyeredmények

 

 

2014/2015. tanév
magyar irodalomból 4. helyezett Rucska Ferenc tanára: Czina Lászlóné
magyar irodalomból 18. helyezett Berbás Hanna tanára: Csúzyné Harasztosi Julianna
spanyol nyelvből 11. helyezett Zámbó Bence tanára: Kisék Ágnes
német nyelvből 33. helyezett Berbás Hanna tanárai: Csábiné Gazdag Elvira és Guth Richard
 
2013/2014. tanév
biológiából 4. helyezett Éliás Máté tanárai: Jankyné Jurecska Mária és Lukácsné Zubor Zsuzsanna
német nyelvből 17. helyezett Tóth Réka tanára: Tóth Gáborné
informatikából 34. helyezett Szőts Dávid István tanárai: Gálik András, Major-Rochlitz Ágnes
matematikából 40. helyezett Németh Ignác tanárai: Kovács Mária, Zemplényi Kornél
 
2012/2013. tanév
angol nyelvből 5. helyezett Horváth Erika Enikő tanárai: Mesterné Somogyi Gabriella, Feke Erzsébet, Scott Hough
angol nyelvből 16. helyezett Annoh Jennifer tanárai: Mesterné Somogyi Gabriella, Feke Erzsébet, Scott Hough
spanyol nyelvből 7. helyezett Erdélyi Csilla tanára: Kisék Ágnes
földrajzból 16. helyezett Dawson Yolanda tanára: Csábiné Gazdag Elvira
matematikából 44. helyezett Balogh Dániel tanára: Almádyné Orova Edit
 
2011/2012. tanév
spanyol nyelvből 1. helyezett Tóth Kamilla tanárai: Kovács István és Kisék Ágnes
spanyol nyelvből 10. helyezett Patányi Adrienn tanárai: Kovács István és Kisék Ágnes
spanyol nyelvből 13. helyezett Fazekas Márton tanárai: Kovács István és Kisék Ágnes
magyar nyelvből 7. helyezett Nátrán Nikolett tanára: Szabó Andrea
angol nyelvből 12. helyezett Horváth Erika Enikő tanárai: Mesterné Somogyi Gabriella, Feke Erzsébet, Scott Hough
angol nyelvből 25. helyezett Annoh Jennifer tanárai: Mesterné Somogyi Gabriella, Feke Erzsébet, Scott Hough
informatikából 19. helyezett Hegedüs Áron tanára: Major-Rochlitz Ágnes
kémiából 22. helyezett Lőrincz Péter tanárai: Magyar Csabáné és Szeidemann Ákos
földrajzból 30. helyezett Erdélyi Csilla tanára: Csábiné Gazdag Elvira
 
2010/2011. tanév
német nyelvből 7. helyezett Hegedűs Nóra tanárai: Csábiné Gazdag Elvria és Karch Ildikó
spanyol nyelvből 9. helyezett Tóth Kamilla tanárai: Kisék Ágnes és Kovács István
földrajzból 18. helyezett Zách Dániel tanárai: Csábiné Gazdag Elvira és Barna Katalin
történelemből 22. helyezett Kovács Laura tanárai: Naszák István és Lukács Zsolt
 
2009/2010. tanév
angol nyelvből 28. helyezett Szabó Ádám tanára: Nagyné Sóvágó Anna
földrajzból 34. helyezett Tőkési Sándor tanára:   Csábiné Gazdag Elvira
német nyelvből I. kat. 23. helyezett Szabó Ádám tanára:   Kadlecsikné Stockbauer Csilla
német nyelvből I. kat. 34. helyezett Bargel Beatrix tanára:   Kadlecsikné Stockbauer Csilla
német nyelvből II. kat. 20. helyezett Hegedűs Nóra tanára:   Csábiné Gazdag Elvira
spanyol nyelvből 3. helyezett Szabó Ádám tanára:   Kovács István
  21. helyezett Marinov Marcell tanára:   Kovács István
           
2008/2009. tanév
informatikából (programozás) 8. helyezett Badics Alex tanára: Gálik András
spanyol nyelvből 8. helyezett Szabó Ádám tanárai: Szecsődi Ágnes és Kovács István
fizikából 10. helyezett Almády Balázs tanára: Magyar Csabáné
kémiából 12. helyezett Szabó András tanára: Maknics Gyula
magyar nyelvből 13. helyezett Horváth Máté tanára: Szabó Andrea
angol nyelvből - II. kategória 21. helyezett Szabó András tanára: Bakosné Feke Erzsébet
matematikából 22. helyezett Tiborcz Lívia tanára: Barna Katalin
német nyelvből 31. helyezett Szabó Ádám tanára: Kadlecsikné Stockbauer Csilla
matematikából 39. helyezett Héricz Dalma tanára: Krisztin-Németh Andrea
biológiából 40. helyezett Szabó András tanárai: Jankyné Jurecska Mária és Dr. Árendás Vera
 
2007/2008. tanév
spanyol nyelvből 6. helyezett Jenei Lívia tanára: Szecsődi Ágnes
informatikából (programozás kategóriában) 7. helyezett Badics Alex tanára: Gálik András
angol nyelvből 10. helyezett Pardy Tamás tanárai: Bakosné Feke Erzsébet és Nagy Judit
angol nyelvből 13. helyezett Seres Annamária tanárai: Bakosné Feke Erzsébet és Nagy Judit
magyar nyelvből 14. helyezett Czégényi Boglárka tanára: Czina Lászlóné
matematikából 17. helyezett Badics Alex tanára:
biológiából 19. helyezett Szabó András tanárai: Jankyné Jurecska Mária, Lukácsné Zubor Zsuzsa
spanyol nyelvből 22. helyezett Popovics Dóra tanárai: Kovács István és Szecsődi Ágnes
fizikából 24. helyezett Badics Alex tanára: Magyar Csabáné
kémiából 28. helyezett Szabó András tanára: Maknics Gyula
 
2006/2007. tanév
angol nyelvből 1. helyezett Beck Róbert tanárai: Kisnémeth Gabriella, Nagy Judit és Rosemary Wray
angol nyelvből 5. helyezett Flórián Judit tanárai: Székelyi Zsuzsa, Romankovics Mirtill és Rosemary Wray
német nyelvből 6. helyezett Franko Betta tanára:
informatikából 7. helyezett Badics Alex tanára: Gálik András
francia nyelvből 8. helyezett Tóth Andrea Katalin tanára: Volomné Somorjai Hajnalka
angol nyelvből 9. helyezett Tóth Andrea Katalin tanárai: Székelyi Zsuzsa, Romankovics Mirtill és Rosemary Wray
angol nyelvből 12. helyezett Galba Zsófia tanárai: Székelyi Zsuzsa, Romankovics Mirtill és Rosemary Wray
magyar nyelvből 15. helyezett Polgár Tibor tanára: Csúzyné Harasztosi Julianna
angol nyelvből 16. helyezett Pardy Tamás tanárai: Kisnémeth Gabriella, Nagy Judit és Rosemary Wray
magyar irodalomból 17. helyezett Belcsák Péter tanára: Szabó Andrea
magyar irodalomból 23. helyezett Lendeczki Kinga tanára: Szabó Andrea
kémiából 29. helyezett Nagy Zsolt tanára: Maknics Gyula
 
2005/2006. tanév
német nyelvből 6. helyezett Frankó Dóra tanára: Csábiné Gazdag Elvira
biológiából 10. helyezett Klujber Balázs tanára: Dr. Árendás Vera
német nyelvből 16. helyezett Jancsek Gábor tanárai: Csábiné Gazdag Elvira, Kishalminé Galambos Anita
spanyol nyelvből 17. helyezett Miklós Ákos Márton tanára: Kovács István
német nyelvből 20. helyezett Slezák Balázs tanára: Kadlecsikné Stockbauer Csilla
magyar irodalomból 24. helyezett Dózsa Ilona tanára: Czina Lászlóné
 
2004/2005. tanév
irodalomból 6. helyezett Pogrányi Péter tanára: Sóvágó Gyuláné
történelemből 15. helyezett Szécsényi Csaba tanára: Szabó István
informatikából 22. helyezett Nagy Bálint tanára: Ádám Árpád
 
2003/2004. tanév
magyar irodalomból 15. helyezett Benke Anna tanára: Sóvágó Gyuláné
informatika I. kategóriában 25. helyezett Nagy Bálint tanára: Ádám Árpád
informatika II. kategóriában 64. helyezett Koszó Norbert tanára: Gálik András
informatika I. kategóriában 73. helyezett Koszó Norbert tanára: Gálik András
 
2002/2003. tanév
földrajzból 7. helyezett Krammer Anett tanára: Barna Katalin
matematikából 12. helyezett Zsoldos Gábor tanára: Tóth Andrásné
német nyelvből 12. helyezett Hetesi Andrea tanára: Csábiné Gazdag Elvira
 
2001/2002. tanév
magyar irodalomból 2. helyezett Korencsi Melinda tanára: Czina Lászlóné
magyar nyelvből 12. helyezett Vörös Erika Judit tanára: Csúzyné Harasztosi Julianna
spanyol nyelvből 17. helyezett Vikor Veronika tanára: Kovács István
történelemből 28. helyezett Pap Milán tanára: Katona Márta

 

   
 

Felelős szerkesztő: Barsi Éva igazgató             Szerkesztő: Major-Rochlitz Ágnes