Arany János Irodalmi Verseny  

A XXVI. Arany János Irodalmi Verseny döntőjébe jutottak

1. Tóth Eszter Ilona 168 ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium
2. Blaskovics Ákos 167 Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
3. Tímár Jasmine Anna 166 Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
4. Galló Lilla Tímea 165 Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
5. Taródi Anna Tácia 165 Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
6. Hollókövi Stefánia 162 ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium
7. Nemes Zsófia 162 ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
8. Horváth Veronika 160 Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
9. Bata Boglárka 156 Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
10. Rozsos Tina 156 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
11. Könyves Mirjam 155 Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimn., Koll., Kiskunfélegyháza
12. Visy Blanka 155 Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
13. Zsom Zita Lili 154 Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium és Kollégium
14. Kristóf Sarolta 153 Miskolci SzC Kandó Kálmán Szakgimnáziuma
15. Szabó Rebeka 153 Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
16. Timmer Maja Zsófia 153 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
17. Jankovits András 152 Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
18. Karácsony Anna 152 Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium és Kollégium
19. Kiss Angelika Klára 152 Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
20. Pálfi Nadin Virág 152 Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
21. Raffay Sára 152 Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
22. Demők Dóra 151 ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
23. Erdélyi Lilla Virág 151 Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
24. Horváth Borbála 151 Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
25. Nagy Viktória Anina 151 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
26. Bak Rita 150 Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
27. Kosteleczki Anna Róza 150 Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
28. Kovács Zsófia 150 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, Miskolc
29. Balog Helga 149 Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium
30. Jenei Regina 149 Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
31. Lukács Lilla Réka 148 XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
32. Svastits Judit 148 Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
33. Terjéki Viktória 148 Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
34. Zsembery Luca 148 Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
35. Lefor Petra Mónika 147 Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
36. Benyovszki Lili Anna 146 ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
37. Rideg Hajnalka Julianna 144 Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
38. Bachmann Laura Adrienne 143 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
39. Boda Dorka 143 Óbudai Árpád Gimnázium
40. Kacimi El Hassani Marwan 143 ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium
41. Papp Borbála 143 ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
42. Farkas Anna 142 Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium és Kollégium
43. Horváth Olívia 142 Türr István Gimnázium és Kollégium, Pápa
44. Koncz Anna 142 Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium
45. Tóth Emese 142 Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
46. Fábián Luca Réka 141 Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
47. Horváth Kata 141 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
48. Illés Dorottya 141 Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
49. Czirják Janka Lili 140 Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
50. Vass Veronika 140 Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa
51. Végh Nóra Zsuzsanna 140 Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

 

2890 Tata
Tanoda tér 5.
   Tel: 34/587-560
   Fax: 34/487-844
eotvos@eotvos-tata.sulinet.hu

  

Versenyfelhívás

Nevezési lap

Olvasmányok

Feladatok

Eredmények

Beszámolók

Galéria

  

   

Felelős szerkesztő: Barsi Éva igazgató             Szerkesztő: Major-Rochlitz Ágnes