Bemutatkozik az Eötvös József Gimnázium Kollégiuma

Kollégiumvezető:

Jelentkezési lap

- A hely, ahol jó lenni. -

Az Eötvös József Gimnázium Kollégiuma – korábbi nevén József Attila Középfokú Kollégium – 180 férőhellyel várja a tanulni vágyó diákokat. A szállás biztosítása mellett gazdagító programokkal, szabadidős foglalkozásokkal és jó közösséggel teremtjük meg a tanuláshoz szükséges hátteret.

A kollégisták számára biztosított a napi háromszori étkezés, az elhelyezés 3-5 ágyas szobákban, a sportolási lehetőség konditermünkben és kültéri pályákon, a főzési lehetőség a diákkonyhákon illetve a számítógépterem és Wifi használata.

Kollégiumunkat egyedivé teszik hagyományaink, az AJTP által nyújtott lehetőségek, diákjaink közössége. Fontosnak tartjuk a tehetséggondozást, a felsőoktatásba való bekerüléshez az esélyegyenlőség megteremtését.

A szabadidő hasznos eltöltését biztosítják szakköreink, az önképző körök, a házibajnokságok, a tehetséggondozó és tanulást segítő foglalkozások. A kollégiumi élet segíti a szocializálódás folyamatát, a személyiségfejlődést, az önállóvá válást. Mindezt rendkívül színesen, kontrolált pedagógiai keretek között.

Kedves (leendő) Eötvös-diák!

Légy tagja egy vidám közösségnek! Nálunk megtanulhatsz tanulni (nem vicc!); részt vehetsz érdekes programokon, foglalkozásokon, kirándulásokon; sportolhatsz vagy kipróbálhatod a színjátszást. Segítünk céljaid elérésében, hátrányaid leküzdésében, a mindennapos tanulásban!

Várjuk jelentkezésed!